Česká výroba bytového textilu

Elegantní bytový textil si žádá kvalitní a odolné materiály. Společnost Štancl se zabývá výrobou a prodejem bytového textilu z vlastních materiálů. Poznejte širokou nabídku české textilní výroby Štancl, spol. s r.o., která zahrnuje látky na metráž i hotové produkty bytového textilu.

Výroba bytového textilu na míru.

Kvalitní přírodní i syntetické materiály.

Rychlé dodací lhůty.

Bytový textil, jedinečný šperk interiéru

Česká výroba bytového textilu Štancl, spol. s r.o. nabízí široký sortiment metrážových látek a hotových produktů. Vyrábíme kvalitní ubrusy, polštáře, deky, zatemňovací závěsy, prostěradla, ložní prádlo, přehozy na postel, látky na čalounění a další bytový a dekorační textil. Součástí naší nabídky jsou také pohodlné sedací vaky do interiérů i exteriérů.

Nabídka bytového textilu:

  • ložní povlečení
  • závěsy
  • ubrusy
  • polštáře
  • deky
  • prostěradla
  • látky na čalounění
  • sedací vaky
  • ostatní bytový textil

Využijte prodej bytového textilu od českého výrobce Štancl, spol. s r.o. Choceň. Investujte do kvalitních produktů, které jsou vkusné, elegantní a stanou se ozdobou každého interiéru.

Zakázková výroba na míru i kusový prodej bytového textilu

Zákazníkům nabízíme výrobu závěsů a dalšího bytového textilu na míru. Zároveň si u nás můžete vybrat již hotové kusové produkty ve standardních rozměrech. Stále skladem máme ložní povlečení, prostěradla, deky či ubrusy.

Odolné a snadno udržovatelné materiály

Tkaniny a látky z české výroby Štancl jsou vyráběny z přírodního i syntetického materiálu. Součástí produkce je také kombinace materiálů a využití plátnové i keprové vazby. Pro bytové textilie, od kterých se očekává vyšší odolnost, využíváme vhodné vlastnosti polyamidové a polyesterové tkaniny, které jsou odolné, lehké a snadno udržovatelné. Povlečení a ložní textil nejčastěji vyrábíme z bavlněné látky.

Unikátní potisk, který vydrží

Veškerý bytový textil lze opatřit sublimačním potiskem, který umožňuje trvanlivý tisk jedinečných vzorů. Sublimační tisk vyniká zářivými barvami, dlouho trvanlivostí a odolností vůči vyprání. Nejvhodnější pro tisk jsou polyesterové vlákna. Potisky realizujeme z vlastní kolekce vzorů i dle přání zákazníků, díky kterým skvěle sladíte bytový textil s vaším interiérem.

Navštivte prodejnu bytové textilu Štancl

Hledáte kvalitní ložní prádlo, přehozy a další bytový textil? Navštivte naši prodejnu v Běstovicích č.p. 135 a vyberte si kvalitní bytový textil od českého výrobce Štancl, spol. s r.o. Choceň. Těšíme se na vaši návštěvu!