Výroba polyamidových tkanin

Poznejte široké využití polyamidové tkaniny, ze které se vyrábí bytové textilie, sportovní oděvy, spodní prádlo i technické textilie pro letectví, průmysl a zdravotnictví. Výrobce Štancl spol. s r.o. nabízí profesionální výrobu a prodej polyamidové tkaniny.

Kvalitní česká výroba.

Unikátní vlastnosti vlákna.

Široké možnosti využití.

Polyamidová tkanina, materiál s unikátními vlastnostmi

Polyamidová tkanina je široké veřejnosti známá jako nylon. Polyamidové vlákno je lehké, pružné a odolné. Optimální vlastnosti umožňují jeho široké využití. Z nylonu se vyrábí jak dámské punčochy a spodní prádlo, tak i sportovní oděvy a průmyslové tkaniny. Pro svou vysokou pevnost se z polyamidu vyrábí také strhávací tkanina. Tato tkanina je vhodná pro laminování v letectví či při výrobě lodí.

Široké možnosti využití

Polyamidové textilie nachází uplatnění v mnoha odlišných oborech. Využívají se v letectví, při výrobě sportovních oděvů, spodního prádla nebo bytového textilu. Z polyamidových vláken se dále vyrábí batohy, čluny, potahové látky, dekorační tkaniny a další.

Odolné a lehké vlákno

Věděli jste, že polyamidové látky se praním nijak neoslabují a neničí. Její pevnost se naopak zvyšuje. Polyamidová vlákna se vyznačují specifickými vlastnostmi, díky kterým jsou odolná, pružná, mají dobrou pevnost a hustotu vlákna. Zároveň disponují vysokou biologickou odolností, nízkou váhou a objemem. Vlákno poskytuje dobrou barvitelnost, díky které jsou polyamidové látky vhodné pro potisk.

Zakázková výroba polyamidové tkaniny

Ve společnosti Štancl vyrábíme polyamidovou tkaninovou metráž v šířce 150 cm i v řezaných páscích. Výroba probíhá na moderních strojích s využitím inovativních technologií. Přejete si objednat výrobu tkanin a textilu? Zavolejte nám nebo pošlete kontaktní formulář. Štancl spol. s r. o. Choceň, Běstovice - profesionální výroba a prodej polyamidové tkaniny.

Strhávací tkaniny

Materiál: 100% PA
Šířka: 150 cm, řezané pásky
Váha: 70g/m2
Barva: režná, případně vodící proužky